Masumlar Apartmanı 10. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Masumlar+Apartman%C4%B1+10.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm, 17 Kasım Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 10. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Masumlar Apartmanı, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Masumlar Apartmanı, 17 Kasım Salı akşamı 10. bölümüyle ekranlara geldi.
 
 
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 10. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor. Dizinin ilk 9 bölümü de Youtube sayfasından yayınlandı. Haberimizdeki Youtube linkinden izleyebilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Masumlar Apartmanı 10. Bölüm tekrarı TRT 1 yayın akışında bulunmuyor.
 
Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Özeti
 
Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösterir. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkiler. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çeker. Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlanır ancak gerçek bambaşkadır. Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurmaktadır. Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişir. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerlemektedir. Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretmeye başlar. Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlanır ve ona herkesi şoke edecek bir adım attırır. Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst edecektir.

>