MasterChef ne zaman final yapacak? MasterChef büyük ödül ne?

MasterChef+ne+zaman+final+yapacak?+MasterChef+b%C3%BCy%C3%BCk+%C3%B6d%C3%BCl+ne?
ABONE OL

TV 8'in iddialı yarışması MasterChef Türkiye'de final için geri sayım başladı. Binlerce isim arasından 16 kişi mücadeleye başlamıştı.

 
Finale az bir zaman kala MasterChef'te heyecan artmaya başladı.Büyük bir ilgiyle izlenen yarışmada kimin birincisi olacağı ise oldukça merak ediliyor. Finalde, Barbaros ve Serhat yarışacak.
 
Masterchef Türkiye final ne zaman?
 
MasterChef 2020'de 2 Ocak Cumartesi akşamı büyük final ilk gününde yarışmacılar yaratıcılık üzerine üç oyun oynayacak. Bu yemeklerden birinde yalnızca dört temel malzeme kullanılacak. İkinci oyunda ise yarışmacılar, MasterChef'e geldikleri yemeklerin aynısını yapacak.
 
MasterChef Türkiye'nin pazar akşamı yayınlanacak bölümünde ise cumartesi günü yapılan oyunlardan puanlar eklenecek. Pazar günü yarışmacılar birer menü çıkaracak. Canlı olarak yapılacak bölümde geçen yıl olduğu gibi iki finalist kendi imzasını taşıyan tabağı yapacak.
 
Yapılan değerlendirmelerle toplam oy sonuçlarına göre MasterChef 2020 şampiyonu belli olacak.
 
Masterchef Türkiye 2020 büyük ödül ne?
 
2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye'de birinci olacak kişiye verilecek hediye netleşmedi. Geçtiğimiz 2018 yılında MasterChef şampiyonana 100 bin TL para ödülü verilmişti. 2019'da ise son model bir otomobil ödülü vardı. Ayrıca şampiyon olan kişiye bir de kupa veriliyor.
>