Maske Kimsin Sen jürisi Melis Sezen kimdir? Melis Sezen kaç yaşında?

Fox Tv ekranlarında merakla beklenen Maske Kim Sen? yarışması bugün başlıyor. Programda, Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen'de jüri olarak bulunuyor. Melis Sezen hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Melis Sezen kimdir?

Maske+Kimsin+Sen+j%C3%BCrisi+Melis+Sezen+kimdir?+Melis+Sezen+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
Melis Sezen, Fox Tv ekranlarında yeni başlayan Maske Kimsin Sen yarışmasının jüri üyeleri arasında yer alıyor. Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren güzel oyuncu, son dönemin beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor.
 
Maske Kimsin Sen jürisi Melis Sezen kimdir? 
 
Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, 1997 doğumlu. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir.
 
İstanbul'da dünyaya gelen Sezen, Koç Üniversitesi'nde Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü'nde eğitim gördü. Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve ardından Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman'la birlikte rol almıştır.
 
Melis Sezen, Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini canlandırmıştır. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde başrol karakter olan "Nazan" karakterine hayat verdi.
 
Ünlü isim Leke ve Sevgili Geçmiş dizilerinde başrol oldu. Rol aldığı Filmler arasında Bizim İçin Şampiyon, Dünya Hali, Mucize 2 Aşk da bulunuyor.
>