Maria ve Mustafa 13. bölüm fragmanı

Maria+ve+Mustafa+13.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Maria ve Mustafa 22 Kasım Pazar akşamı 12. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sevenleri tarafından ise 13. bölüm fragmanı merak konusu oldu.

 
Hilmi Cem İntepe ile Jessica May'ın başrolünde yer aldığı Maria ve Mustafa dizisi 22 Kasım Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 13. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
 
Maria ve Mustafa son bölüm özeti
 
"Seni unutmaya ömrüm yeter mi? Dön desem tersine dünya döner mi?"
 
Galip, Mustafa'ya bir bedel ödetmek istemiş Maria'yı kaçırmıştır. Mustafa Maria'yı kurtarır. Daha sonra gelişen olaylar ise Maria'yı büyük bir karar almaya iter. Mustafa bu kararı öğrendiğinde ne yapacaktır? Maria, Galip tarafından neden kaçırıldığını bilmiyordur. Eda gerçeğini öğrendiğinde ne yapacaktır? Nadire, Nihat'ı öptükten sonra istediği tepkiyi alamadığı için Nihat'a kırgınken, Nihat aslında bambaşka bir sorunla mücadele etmektedir. Aralarına giren yeni engel ikiliyi nasıl etkileyecektir? Çiçek'in kucağında bebeğiyle konağa gelmesi, konakta deprem etkisi yaratır. Başta İclal ve Zeyno deliye dönmüştür. Üstüne üstlük Rüzgar ve Nisan'ın evlendiğini öğrenen Zeyno'nun büyük hamlesi konakta şok etkisi yaratır.
>