Maraşlı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman başlıyor?

Mara%C5%9Fl%C4%B1+dizisi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ne+zaman+ba%C5%9Fl%C4%B1yor?
ABONE OL

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolünde yer alacağı Maraşlı dizisi yayınlandığı tanıtım fragmanıyla dikkatleri üzerine topladı. Maraşlı dizisi hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.

TIMS&B Productions imzalı, yönetmeliğini Ahmet Sarıgün'nın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı aksiyon türündeki Maraşlı dizisi ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.
 
Maraşlı Dizisi Konusu Ne?
 
Özel Kuvvetler'den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.
 
Maraşlı Dizisi Oyuncuları?
 
Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolünde yer aldığı Maraşlı dizisinin kadrosunda, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik gibi isimler yer almaktadır.
 
Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
 
ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak Maraşlı dizisi 11 Ocak Pazartesi akşamı ekran macerasına başlıyor.
>