Maraşlı bu akşam yeni bölüm neden yok, final mi yaptı?

Mara%C5%9Fl%C4%B1+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+neden+yok,+final+mi+yapt%C4%B1?
ABONE OL

Maraşlı, 5 Nisan Pazartesi günü özel bölümlere ekranlara geliyor. Maraşlı, dizisinin hayranları bu akşam yeni bölümü izleyemeyecek.

Maraşlı, Pazartesi günlerinin iddialı yapımları arasında. Ancak 5 Nisan Pazartesi günü Maraşlı'nın yeni bölümünün yayınlanmayacağı öğrenildi.
 
Maraşlı Bu Akşam Yeni Bölüm Yok Mu? Maraşlı Neden Yok?
 
Maraşlı bu akşam özel bölümü ile ekrana gelecek. Başrol oyuncusu Burak Deniz'in koronavirüse yakalanması sebebiyle dizinin bu hafta yayınlanmayacağı iddia ediliyor.
 
Maraşlı yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Detaylar gelince haberimize ekleyeceğiz.
 
Maraşlı Son Bölüm Konusu
 
İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır?
 
Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı'yı bekler. Maraşlı, Mahur'la buluşacak mıdır?
 
Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı'nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı'nın eline geçen ipucu ise onu Necati'ye götürecek midir?
 
Maraşlı'nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz'in engellemelerine rağmen Maraşlı'nın evine gider. Mahur'u, Maraşlı'nın evinde bir sürpriz beklemektedir...
>