Maraşlı 1. bölüm tek parça izle

Mara%C5%9Fl%C4%B1+1.+b%C3%B6l%C3%BCm+tek+par%C3%A7a+izle
ABONE OL

Maraşlı 93. Bölüm, nasıl izlenir? Maraşlı'nın merakla beklenen 1. Bölümü, 11 Ocak pazartesi akşamı ekranlara geldi. Maraşlı 1. Bölüm, ATV'de yayınlandı.

Maraşlı ilk bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Maraşlı, 11 Ocak Pazartesi akşamı 1. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.

MARAŞLI İLK BÖLÜM İZLE

Maraşlı 1. Bölümü, ATV'nin internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine diziyi Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Maraşlı İlk Bölüm Tekrarı Hangi Gün?

Maraşlı 1. Bölüm tekrarı 12 Ocak Salı 22.45, 13 Ocak Çarşamba 02.00, 15 Ocak Cuma 01.15, 16 Ocak Cumartesi 00.20 ve 17 Ocak Pazar 15.50’de Atv ekranlarında olacak.

Maraşlı 1. Bölüm Özeti

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir…

>