Magazin D sunucusu değişti mi? Ezgi Avcı kimdir?

Magazin+D+sunucusu+de%C4%9Fi%C5%9Fti+mi?+Ezgi+Avc%C4%B1+kimdir?
ABONE OL

Magazin D sunucusu değişti. Ezgi Avcı, Magazin D'de Dilay Korkmaz'ın yerine geldi. Ekranların sevilen magazin programı olan Magazin D'deki bu değişim 2 Ocak Cumartesi günü başladı.

Magazin D'de bayrak değişimi yaşandı. Sunucu Dilay Korkmaz'ın yerini daha önce Survivor'a katılan Ezgi Avcı aldı. Magazin D Cumartesi ve Magazin D Pazar'ı artık Ezgi Avcı sunacak.
 
Ezgi Avcı Kimdir?
 
Ezgi Avcı, 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı eğitimini Florida da İşletme okuyarak tamamlamıştır.
 
Ezgi Avcı, yurtdışı danışmanlığı yapmak istiyor bu sebepten kendi şirketini kurmayı planlıyor.
 
2013 seneninde Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan isimlerden birisi olan Ezgi Avcı, yarışmayı üçüncü olarak bitirmiş ve o dönem pek çok yapımcının da ilgisini çekmiştir. Müsabaka sonrasında bir müddet manken ve model olarak çalışmalar yapan başarılı isim, eğitimine devam etmek üzere Türkiye'den ayrılmış, ABD'ye gittiğinde Florida'da işletme eğitimi almıştır.
 
Eğitimini bitirdikten sonra tekrar Türkiye'ye dönen Ezgi Avcı, başarılı bir kariyere sahip olmasına ve model olarak başarılı çalışmalar yapmasına rağmen aldığı eğitim nedeniyle, ülke dışı danışmanlığı yapmak üzere kendi şirketini kurma isteği taşıyor. Fiziksel bilgilerine ait 1.80'lik boy uzunluna sahip olan ve 57 kilogram ağırlığında olan Ezgi Avcı, Survivor 2016'da en dikkat çeken yarışmacılardan biri olmuştu.
 
 
>