Latif Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli, şarkıları?

Latif+Do%C4%9Fan+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+%C5%9Fark%C4%B1lar%C4%B1?
ABONE OL

Star Tv'nin büyük bir ilgiyle izlenen programı İBO Show'da her hafta birbirinden önemli konuklar yer alıyor. İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları arasında başarılı türkücü Latif Doğan'da yer aldı.

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla her cumartesi akşamı ekrana gelen İBO Show'un bu haftaki konukları arasında Latif Doğan'da yer aldı. Peki, LAtif Doğan kimdir?
 
Latif Doğan Kimdir?
 
Türk şarkıcı ve söz yazarı olan Latif Doğan 29 Nisan 1967, Adıyaman doğumludur. 
 
Latif Doğan, Müziğe 11 yaşında bir düğünde darbuka çalarak başlamıştır. Kazandığı parayla memleketinde bir radyo istasyonu ve bir kaset dükkanı açmıştır. Adının duyulması ile bölgesel televizyonlara konuk sanatçı olarak çağrılmaya başladıktan sonra katıldığı programlar sayesinde zamanla meşhur olmuştur. Latif Doğan, 1995-1998 yılları arasında dört yıl boyunca bir şov programı yapmıştır. 2000 yılında ilk kaseti Oyun Havası ve daha sonra da Kurtulayım Gitsin albümlerini piyasaya çıkardı ve bu albümlerden sonra nam kazandı.
 
Latif Doğan, Asıl çıkışını 2003 yılında çıkardığı Küstüm adlı albümü ile yakalamıştır. Sonra bu şarkının adıyla Küstüm Şov’u yapmaya başlamıştır.
>