La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel 5. sezon ikinci kısım ne zaman ne zaman?

La Casa De Papel hayranlarına müjde. Fenomen dizinin 5. sezon birinci kısmı 3 Eylül Cuma günü yayınlanacak. İkinci kısım ise 3 Aralık günü Netflix tarafından yayınlanacak.

La+Casa+De+Papel+5.+sezon+ne+zaman+yay%C4%B1nlanacak?+La+Casa+De+Papel+5.+sezon+ikinci+k%C4%B1s%C4%B1m+ne+zaman+ne+zaman?
ABONE OL
La Casa De Papel, Türkiye'de fazlasıyla hayranı olan dizilerden. Netflix yapımı dizinin 5. sezonu merakla bekleniyor. Netflix yayınlanma tarihini açıkladı.
 
La Casa De Papel Yeni Sezon Ne Zaman?
 
La Casa De Papel'in 5. sezonunun ilk bölümü 3 Eylül Cuma günü Netflix tarafından yayınlanacak.
 
La Casa De Papel İkinci Kısım Ne Zaman?
 
Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre La Casa De Papel'in 5. sezonu iki parça halinde yayınlanacak ve toplam 10 bölümden oluşacak. 3 Eylül tarihinde dizinin sadece beş bölümü yayınlanacak. 3 Aralık tarihinde ise dizinin geri kalan beş bölümü yayınlanmış olacak.
 
 
La Casa De Papel bir soygun dizisi
 
La Casa De Papel, Alex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi. Dizi, "Profesör" liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi'ni ve İspanya Merkez Bankası'nı soymasını konu edinir.
 
Televizyon dizisinin iki kısma ayrılan 15 bölümden ibaret olması planlanmıştı. Bu bölümler ilk olarak 2 Mayıs - 23 Kasım 2017 arasında İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017'de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018'de yayımladı. Nisan 2018'de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019'da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020'de yayımlandı. 
 
>