Kuruluş Osman dizisi bu akşam yeni bölüm yok mu? Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı?

Kurulu%C5%9F+Osman+dizisi+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yok+mu?+Kurulu%C5%9F+Osman+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yay%C4%B1nlanacak+m%C4%B1?
ABONE OL

ATV'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman, 13 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

 
Burak Özçivit'in Osman rolünde izleyici karşısına geçtiği, konusu ve kadrosuyla dikkat çeken yapımlar arasında yer alan Kuruluş Osman, çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor.
 
Kuruluş Osman Bu Akşam Yeni Bölüm Yok Mu?
 
Kuruluş Osman, 13 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. ATV'nin yayın akışında 20.45'te Beşiktaş-Çaykur Rizespor arasında Kupa maçı olacak.
 
Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti
 
"Obada tek bir hain kalmayacak!"
 
Yeni dönem başlıyor
 
Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey'den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.
 
Dündar Bey ipin ucunda
 
Flatyos'un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa'nın ajanları Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos'un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul'dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey'i gafil avlamak üzere plan kurar.
 
Göktuğ'un cezası ne olacak?
 
Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey'in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey'i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos'un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ'a ne ceza verecek? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı ne? Flatyos'un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa'nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?
>