Kuruluş Osman Bamsı Bey ölecek mi? Kuruluş Osman Bamsı Bey Kimdir?

Kurulu%C5%9F+Osman+Bams%C4%B1+Bey+%C3%B6lecek+mi?+Kurulu%C5%9F+Osman+Bams%C4%B1+Bey+Kimdir?
ABONE OL

Kuruluş Osman Bamsı Bey, yapımın en dikkat çeken karakterleri arasında. Diriliş Ertuğrul dizisinde de yer alan Bamsı Bey'in ölüp ölmeyeceği hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.

Kuruluş Osman dizisinde Bamsı Bey karakterini usta oyuncu Nurettin Sönmez canlandırıyor. Dizinin sıkı takipçileri Bamsı Bey'in ölüp ölmeyeceğini merak ediyor.
 
Kuruluş Osman Bamsı Bey Ölecek Mi? Kuruluş Osman Bamsı Bey Kimdir?
 
Kuruluş Osman Bamsı Bey bu akşam yeni bölümde tuzağa düşürülüyor ve sırtından hançerleniyor. İzleyiciler Bamsı Bey ölecek mi sorularına yanıt ararken konuyla ilgili net bir açıklama gelmedi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Bamsı Bey'in durumu belli olacak.
 
Nurettin Sönmez Kimdir?
 
Nurettin Sönmez 24 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği'nde başlamış daha sonra ise Diyalog İletişimcilik Okulu ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde de devam etmiştir.
 
İlk defa Mavi Kelebekler adlı diziyle ekranların karşısına çıkan Nurettin Sönmez, daha sonra Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam'da ve Diriliş:Ertuğrul adlı dizide oynamıştır. Şu an Kuruluş Osman adlı dizide oynamaktadır.
 
2019 Kuruluş: Osman Bamsı Beyrek
 
2014 Diriliş:Ertuğrul Bamsı Beyrek
 
2013 Tatar Ramazan Ulvi
 
2013 Osmanlı'da Derin Devlet Gaddar Ali
 
2012 Bir Zamanlar Osmanlı Gaddar Ali
 
2011 Mavi Kelebekler
 
>