Kuruluş Osman 42. bölüm fragmanı

Kurulu%C5%9F+Osman+42.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

Kuruluş Osman dizisi, 6 Ocak Çarşamba akşamı 41.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi sevenler tarafından ise yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

 
ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman'da heyecan her hafta artıyor. 6 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
 
Kuruluş Osman son bölüm özeti
 
"Obada tek bir hain kalmayacak!"
 
Yeni dönem başlıyor
 
Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey'den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.
 
Dündar Bey ipin ucunda
 
Flatyos'un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa'nın ajanları Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos'un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul'dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey'i gafil avlamak üzere plan kurar.
 
Göktuğ'un cezası ne olacak?
 
Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey'in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey'i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos'un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ'a ne ceza verecek? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı ne? Flatyos'un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa'nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?
>