Kuruluş Osman 34. bölüm fragmanı

Kurulu%C5%9F+Osman+34.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

Kuruluş Osman dizisi, 11 Kasım Çarşamba akşamı 33.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi sevenler tarafından ise yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman'da heyecan her hafta artıyor. 11 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
 
Kuruluş Osman son bölüm özeti
 
''Osman Bey, Oba'ya döndüğü vakit tutuklanacaktır.''
 
Kulucahisar Kalesi Bizans'ın eline geçiyor, Osman Bey ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya geliyor. Oğlu Mönke'yi, Geyhatu'ya teslim ederek Kayı Obası'nı büyük bir tehlikeden kurtaran Osman Bey, Nikola'nın sürpriz bir baskınla Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirdiği haberi ile sarsılır. Kulucahisar'ı her ne pahasına olursa olsun geri almaya karar veren Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey'in tüm itirazlarına rağmen Nikola ve Flatyos'la yüzleşmeye gider. Aygül ve Selcan Hatun'un dönüşü obadaki dengeleri değiştirirken; Osman Bey'in sözünden çıkarak Kulucahisar'a gitmesi üzerine Savcı Bey, Osman Bey'in tutuklanması emrini verir...
>