Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı

Kurulu%C5%9F+Osman+33.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

Kuruluş Osman dizisi, 4 Kasım Çarşamba akşamı 32.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi sevenler tarafından ise yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

 
ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman'da heyecan her hafta artıyor. 4 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
Kuruluş Osman son bölüm özeti
 
"Baş üstünde baş, taş üstünde taş koymayacağız!"
 
Flatyos'un kurduğu pusudan Bamsı Bey'in yardımı ile kurtulan Osman Bey; Mönke ve Yavlak Arslan'ın kurduğu tuzağa düşerek esir edilen ağabeyi Savcı Bey'i kurtarmak üzere harekete geçer. Bamsı Bey, Kayı Obası'na dönerek Ertuğrul Bey'le buluşurken; Nikola ve Flatyos, Göktuğ'un zindandan kaçışına karşılık Gündüz Bey'e sürpriz bir saldırı düzenler ve anlaşmayı bozar. Yavlak Arslan ise Osman Bey'e karşı Nikola ile ittifaka gider. Geyhatu nökerleriyle birlikte Kayı Obası'na gelir, onu durdurabilecek tek kişi ise Osman Bey'dir...
 
Dört cepheden kuşatılan Kayı Obası, Moğollara karşı nasıl direnecek? Osman Bey, Geyhatu ve Moğollar'ı durdurmak için nasıl bir plan kuracak? Ertuğrul Bey, Osman Bey'in sözüne karşı gelmesine nasıl tepki verecek? Bala Hatun ve Hazal Hatun arasında köprüler atılıyor mu? Gündüz Bey'in akıbeti ne olacak?
>