Kız Babası filmi konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

K%C4%B1z+Babas%C4%B1+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Kız Babası filmi, istemediği biriyle evlenmek isteyen kızını vazgeçirmeye çalışan bir babanın hikayesini konu ediniyor.

2018 yılında gösterime giren Kız Babası, istemediği biriyle evlenmek isteyen kızını vazgeçirmeye çalışan bir babanın hikayesini işliyor. Yönetmen koltuğunda Süleyman Seçik'in oturduğu Kız Babası filminde; Altan Erkekli, Derya Alabora, Melis Tüzüngüç ve Durul Bazan başrolü paylaşıyor.
 
Komedi türündeki Kız Babası filminin Imdb puanı ise 4,3 olarak belirlenmiş durumda. 
 
Kız Babası filmi nerede çekildi?
 
İstanbul'da çekilen Kız Babası filmi daha çok Anadolu yakasında geçiyor. Filmde Adalar manzaralı Maltepe Sahili de sık kullanılan mekanlar arasında yer alıyor.
 
Kız Babası filmi konusu ne?
 
Kız Babası, istemediği biriyle evlenmek isteyen kızını vazgeçirmeye çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor. Adil, ailesini geçindirmek için taksicilik yapan bir adamdır. Eşi ve iki kızı ile mutlu bir yaşam süren Adil’in hayatı kızının sevgilisi olduğunu öğrenmesiyle alt üst olur. Adil’in kızı, Bahadır adında boksörlük yapan bir çocukla görüşmektedir. Ancak Adil, Bahadır’ın tehlikeli bir adam olduğunu düşünür. Kızının birkaç güne Bahadır ile görüşmekten vazgeçeceğini uman Adil, aldığı haberle tamamen yıkılır. Bahadır evlenme teklifi etmiştir ve genç kadın bu teklifi büyük bir mutlulukla kabul eder. Adil ise bu evliliğe kesinlikle karşıdır. Evlenmesine karşı olduğu tüm sebeplerde haklı olan Adil, kızının bu gerçeklerin farkında olmadığını anlar. Adil, bu evliliği engellemek için kızının gerçekleri görmesini sağlamaya kararlıdır. Kendisini zorlu bir mücadelenin içerisine sokan Adil, kızının gözünü açıp evlenmesini engellemeyi başarabilecek midir?
 
>