Kırmızı Oda Garip kimdir? Celil Nalçakan Kimdir?

K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+Oda+Garip+kimdir?+Celil+Nal%C3%A7akan+Kimdir?
ABONE OL

TV 8 ekranında izleyiciyle buluşan ve sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda'da Garip karakterine başarılı oyuncu Celil Nalçakan hayat veriyor.

Binnur Kaya'nın psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırdığı Kırmızı Oda'da yaşanmış gerçek hikayeler anlatılıyor. Kırmızı Oda dizisinde Celil Nalçakan Garip karakterine hayat veriyor.
 
KIRMIZI ODA GARİP KİMDİR?
 
Kırmızı Oda dizisinde Garip karakterine Celil Nalçakan hayat veriyor. Garip, aşık olduğu kadın tarafından aldatılınca çılgına dönen bir adam olarak karşımıza çıkıyor.
 
CELİL NALÇAKAN KİMDİR?
 
Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Zülfikar karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük bir kız kardeşi olan Celil Nalçakan, liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. 
 
7 yıldan sonra okulu bırakan Nalçakan, Sivas Devlet Tiyatrosu'nda girdi. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı. 2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Ardından ise önemli yapımlarda rol alarak adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı.
 
Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Celil Nalçakan, edebiyat dergilerinde yazıyor.
 
>