Kırmızı Kamyon dizisi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman başlıyor?

K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+Kamyon+dizisi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ne+zaman+ba%C5%9Fl%C4%B1yor?
ABONE OL

Bir itfaiye dizisi olarak ekrana gelecek ve itfaiye erlerinin canları pahasına ölümü bile göze alıp nasıl fedakarca çalıştıklarını ekrana getirecek olan Kırmızı Kamyon dizisi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Suavi Doğan ve Kerem Çatay’ın ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği Kırmızı Kamyon dizisi Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.
 
Kırmızı Kamyon Dizisi Konusu Ne?
 
Kırmızı Kamyon bir itfaiye dizisi olarak ekrana gelecek ve itfaiye erlerinin canları pahasına ölümü bile göze alıp nasıl fedakarca çalıştıklarını ekrana getirecek.
 
Hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatan ‘Kırmızı Kamyon’, izleyicilere yoğun duygular yaşatacak dramatik yapısı ve heyecan yaratacak aksiyon dolu sahneleriyle adından söz ettirecek.
 
İtfaiyecilerin hayatları, aşkları, mutlulukları, kırgınlıkları ve birbirleri arasındaki müthiş bağı konu alan dizinin senaryosunu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan kaleme alırken, yönetmenliğini ise Osman Kaya üstleniyor.
 
Suavi Doğan ve Kerem Çatay’ın ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği, Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Aslı Orcan, Deniz Hamzaoğlu, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat ve Melisa Akman gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni dizi ‘Kırmızı Kamyon’ detaylı bir hazırlık sürecinin ardından çekimlere başladı. Çekimlere başlamadan önce itfaiyecilerden uzun süre eğitim alan ve onlarla tatbikatlara giden ekip, izleyenleri dizinin dramatik yapısının yanı sıra aksiyon sahneleriyle de derinden etkileyecek.
 
Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncuları Kimler?
 
Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosunda, Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimler yer alacak.
 
Kırmızı Kamyon Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
 
Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizinin ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı.
 
>