Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları neler, nereden ve nasıl yapılır?

Kim+Milyoner+Olmak+%C4%B0ster+ba%C5%9Fvuru+%C5%9Fartlar%C4%B1+neler,+nereden+ve+nas%C4%B1l+yap%C4%B1l%C4%B1r?
ABONE OL

ATV ekranlarının sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasını katılmak ve büyük ödüle kavuşmak istiyorsanız bazı başvuru şartlarını yerine getirmek zorundasınız.

 
Kenan İmirzalıoğlu'nun başarılı sunumuyla en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması koronavirüs nedeniyle bu sıralar seyircisiz devam ediyor. Başvuru dönüşleri salgın nedeniyle bu dönemde hızlı gerçekleşiyor.
 
Kim Milyoner Olmak İster'e Başvuru Nasıl Yapılır?
 
Kim Milyoner Olmak İster'e ATV kanalının internet sitesinden yarışma ile ilgili bölümde yer alan form ile başvuru yapabilirsiniz. 
 
Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu Süresi Ne Kadar?
 
Başvuru yapan kişiler arasından uygun bulunanlar en geç bir yıl içinde, formda belirtilen telefon numarası üzerinden ön mülakata çağrılıyor. Ön mülakattan sonra da bir bekleme süresi bulunuyor. Bu bekleme süresi içinde ikinci kez mulakata çağrılıyorsunuz. Buradan da olumlu sonuç alındığı takdirde yarışmacı olarak sıraya alınıyorsunuz. Sıradaki yarışmacıların sayısına göre size bildirilen gün ve saatte ATV'nin Zincirlukuyu'daki stüdyolarına davet edileceksiniz.
 
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları
 
Boyutu en fazla 2 Mb olan yeni çekilmiş bir adet fotoğraf, TC Kimlik No, Ad-Soyad, Doğum yılı, Cinsiyet, Doğduğunuz şehir, Yaşadığınız şehir, Ailenizin yaşadığı şehir, Aslen nerelisiniz, Ev, İş ve Cep telefonunu, En son mezun olunan okul ve bölüm, şu an okuduğunuz okul, e-posta adresiniz, mesleğiniz, annenizin mesleği, babanızın mesleği, yaşadığınız ve devam etmekte olan bir sağlık sorununuz var mı?, konuştuğunuz diller, medeni durumunuz nedir, çocuğunuz var mı, hobileriniz, en beğendiğiniz üç kitap, en beğendiğiniz üç film, okuduğunuz dergi ve gazeteler, dinlediğiniz müzik türü nedir?, özel bir yeteneğiniz var mı?, yurtdışında nereleri gördünüz?, daha önce ‘Kim Milyoner Olmak İster’de mülakat görüşmesine katıldınız mı?, daha önce bir yarışma programına katıldınız mı?, programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar?, hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız?, kendinizi nasıl tanımlarsınız? gibi sorulara cevap vermeniz gerekmektedir.
 
>