Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kefaret+Dizisi+Nerede+%C3%87ekiliyor?
ABONE OL

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur'un başrolünde yer aldığı Kefaret dizisinde, Zeynep öğretmenin hayal bir gibi bir hayatın ardından elinde olan her şeyi kaybedişinin ve inatla kaybettiklerini geri kazanmaya çalışması anlatılıyor.

 
Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan'ın oturduğu Kefaret dizisinin senaryosu ise Mahinur Ergün'e ait. Dizinin yapımcılığını ise 25 Film üstlenmektedir.
 
Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor?
 
Kefaret dizisinin pek çok dizi gibi İstanbul’da çekildiği öğrenildi. Göl ve orman mekanları için İstanbul’un doğal ortamlarından yararlanırken, şehir çekimleri için Sarıyer, Nişantaşı ve Sarıyer gibi lüks semtler çekim ortamı oldu.
 
Kefaret Dizisi Konusu Ne?
 
Müzik öğretmeni olan Zeynep (Nurgül Yeşilçay) iki küçük çocuğu ve doktor olan kocası ile masalsı bir hayata sahiplerdir. Tayinleri çıkınca küçük bir kasabaya güzel bir eve taşınırlar.
 
Hayatlarının mükemmel şekilde devam edeceğini düşünen Zeynep, sonraki 5 yıl içinde her şeyini kaybeder. Bu sürede Zeynep’e deli gibi aşık olan Sinan Komiser (Mert Fırat) aşkı yüzünden mesleğinden olur ama asla sevdiği kadını geride bırakmaz. Şimdi zaman el ele verip inatla her şeyi geri alma zamanıdır.
>