Kefaret 8. bölüm fragmanı izle

Kefaret+8.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle
ABONE OL

Zeynep öğretmenin hayal bir gibi bir hayatın ardından elinde olan her şeyi kaybedişinin ve inatla kaybettiklerini geri kazanmaya çalışmasının anlatıldığı Kefaret dizisi 3 Ocak Pazar akşamı 7. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sıkı takipçileri yeni bölümün fragmanını merak ediyor. Kefaret yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kefaret 3 Ocak Pazar akşamı 7. bölümü yayımlandı. Kefaret yeni bölümden haberdar olmak isteyen dizinin takipçileri 8. bölüm fragmanını merak ediyor. 

KEFARET 8. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Kefaret 7. Bölüm Özeti

Zeynep, Sabri’den miras kalan güzel çiftlikte Sude ve Can ile yaşamaya başlar. Sude’nin eski dadısı Ayşe de çiftliktedir, Zeynep’e kaçırılma sonrası yaşananlar hakkında tüm merak ettiklerini anlatır. Zeynep, Sude ile yakınlaştıkça Sinan’ın ulaştığı yeni bilgiler kuşkularını tırmandıracaktır. Münevver kardeşine iş bulma gayretine düşer ancak Sinan’ın herkesten sakladığı gizemli ve önemli bir işi vardır. Abisinin hapisten çıkmasıyla birlikte tırmanmaya başlayan olaylar sonucu vurulan Arzu’yu tedavi etmesi için Ahmet zorla getirilir. Ahmet küçük Cansu ile tanışır.

>