Kefaret 11. bölüm fragmanı izle

Kefaret+11.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle
ABONE OL

Zeynep öğretmenin hayal bir gibi bir hayatın ardından elinde olan her şeyi kaybedişinin ve inatla kaybettiklerini geri kazanmaya çalışmasının anlatıldığı Kefaret dizisi 24 Ocak Pazar akşamı 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sıkı takipçileri yeni bölümün fragmanını merak ediyor. Kefaret yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kefaret 24 Ocak Pazar akşamı 10. bölümü yayımlandı. Kefaret yeni bölümden haberdar olmak isteyen dizinin takipçileri 11. bölüm fragmanını merak ediyor.

KEFARET 11. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Kefaret 10. Bölüm Özeti

Ahmet’in DNA testi yaptırmaya karar vermesi üzerine Sinan Zeynep’e Cansu ile ilgili yapacağı açıklamayı erteler. Çiftliği Kartal’ın çetesi tarafından basılan Arzu, Cansu’yu korumak için İstanbul’daki özel bir okula yatılı olarak göndermeye karar verir. Zeynep, Ahmet’i Sude’den ve çiftlikten uzak tutmak için ek tedbirler alır ancak Ahmet’i hiçbir engel durduramaz. Münevver’in yaptığı bir plan yüzünden Sinan, Zeynep’e evlilik teklif etmek durumunda kalır ancak DNA sonucu olumsuz çıkan Ahmet’in çiftliğe ani gelişi ile ortalık karışır.

>