Kayseri Aslanı filmi konusu ne, oyuncuları kimler, ımdb kaç?

Kayseri+Aslan%C4%B1+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+%C4%B1mdb+ka%C3%A7?
ABONE OL

Kumar borcu yüzünden başına gelmeyen kalmayan Ersin'in maceralarının anlatıldığı Kayseri Aslanı filminin yönetmen koltuğunda Ali Demirel oturuyor.

2017 yılında vizyona giren Kayseri Aslanı filminin ımdb puanı 3,9 olarak belirlenmiştir. 
 
Kayseri Aslanı Filmi Konusu Ne
 
Ersin, Kayseri'nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan kazandığı bir miktar para ile eniştesini de ikna eder kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır. 1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar. Geliştirdiği proje ile Çin'den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Çin'e gider. Bu arada çocukluktan beri sevdiği kız Zehra da bu süreçte nişanı atmıştır. Çin'de kaldığı otelde yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Chong'un kızının düğünü vardır. Ancak kız bu evliliği istememektedir ve Ersin'i de ikna ederek gece kaçıp birlikte Kayseri'ye gelirler ve ortalık iyiden iyiye karışır. Çinli mafya da Kayseri'ye gelmiştir.
 
Kayseri Aslanı Filmi Oyuncuları
 
Filmin oyuncu kadrosunda, İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Ali Çatalbaş, Asuman Dabak, Ali Erkazan gibi isimler yer almaktadır.
>