Kardeşlerim Ömer kimdir? Yiğit Koçak kimdir, kaç yaşında, oynadığı dizi ve filmler?

Karde%C5%9Flerim+%C3%96mer+kimdir?+Yi%C4%9Fit+Ko%C3%A7ak+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+dizi+ve+filmler?
ABONE OL

Tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin iç burkan, sevgi dolu hikâyesini anlatan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler bulunuyor. Dizide, Asiye Eren karakterine ise genç isim Su Burcu Yazgı Çoşkun hayat veriyor.

 
Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisinin senaristliğini, Gül Abus Semerci kaleme almaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturmaktadır.
 
Kardeşlerim Ömer Eren kimdir?
 
17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir'in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk
 
Yiğit Koçak Kimdir?
 
Yiğit Koçak, 12 Ekim 1995 tarihinde Samsun'da dünyaya gelmiştir. Tam adı: Bilal Yiğit Koçak'tır. İnternet dünyasında Vine Fenomeni olarak tanınan Yiğit Koçak, eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü'nde sürdürmektedir.
 
Akademi 3,5'ta oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu, 2017 yılında yayınlanan Seni Kimler Aldı isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adım atmış, ardından 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde rol almıştır.
 
Yiğit Koçak, 1.88 metre boyunda, 76 kilo ve Terazi burcudur.
 
Yiğit Koçak'ın rol aldığı diziler ve filmler:
 
2020 – Gel Dese Aşk (Onur) (TV Dizisi)
2019 – Kimse Bilmez (Sinan) (TV Dizisi)
2017 – Seni Kimler Aldı (Mehmet) (TV Dizisi)
>