Kardeşlerim Kadir Eren kimdir? Halit Özgür Sarı kimdir, kaç yaşında, oynadığı dizi ve filmler?

Karde%C5%9Flerim+Kadir+Eren+kimdir?+Halit+%C3%96zg%C3%BCr+Sar%C4%B1+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+dizi+ve+filmler?
ABONE OL

Tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin iç burkan, sevgi dolu hikâyesini anlatan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler bulunuyor. Dizide, Kadir Eren karakterine ise genç isim Halit Özgür Sarı hayat veriyor.

 
Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisinin senaristliğini, Gül Abus Semerci kaleme almaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturmaktadır.
 
Kardeşlerim Kadir Eren kimdir?
 
19 yaşında. Dürüst, çalışkan, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin hem anası hem babası. Anne ve babasından ona tek emanet kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi.
 
Halit Özgür Sarı kimdir?
 
Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye'sinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kameralar karşısına ilk kez Diriliş: Ertuğrul dizisi ile geçen Halit Özgür Sarı, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde Kerem karakterine hayat vermiştir.Halit Özgür Sarı, 1.78 metre boyunda ve 67 kilodur.
 
Halit Özgür Sarı’nın rol aldığı diziler ve filmler:
 
2019 – Şampiyon (Kerem) (TV Dizisi)
2019 – Hakan: Muhafız (TV Dizisi)
2018 – Diriliş: Ertuğrul (Süleyman) (TV Dizisi)
 
>