Kanunsuz Topraklar final mi yaptı? Kanunsuz Topraklar neden yok?

Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin başrollerinde yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi, Fox ekranlarında izleyiciyle buluşuyordu. Dizinin yayın akışından kaldırılması final mi yaptı? sorularını beraberinde getirdi.

Kanunsuz+Topraklar+final+mi+yapt%C4%B1?+Kanunsuz+Topraklar+neden+yok?
ABONE OL
 
Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayın hayatına başlayan Kanunsuz Topraklar, Fox Tv'nin yayın akışından kaldırıldı. Dizinin takipçileri ise final olup olmayacağını araştırmaya başladı.
 
Kanunsuz Topraklar final mi yaptı? 
 
Yapımının Fox Tv'nin yayın akışından kaldırılması merak konusu oldu. Kanunsuz Topraklar'ın final yapıp yapmayacağına ilişkin henüz bir açıklama gelmedi. Diziye dair resmi bir açıklama gelince haberimize eklenecektir.
 
Kanunsuz Topraklar neden yok?
 
Kanunsuz Topraklar, Fox Tv'nin yayın akışından kaldırıldı.Kanunsuz Topraklar'ın final yapıp yapmayacağına ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.
 
Kanunsuz Topraklar konusu ne?
 
1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır. Malik bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.
 
>