Kaderimin Oyunu dizisi konusu ne? Kaderimin Oyunu dizisi ne zaman başlıyor?

Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın başrollerini paylaştığı Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu adlı dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanı ile ses getirmeyi başaran dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturuyor.

Kaderimin+Oyunu+dizisi+konusu+ne?+Kaderimin+Oyunu+dizisi+ne+zaman+ba%C5%9Fl%C4%B1yor?
ABONE OL
Yapımını NGM Medyanın üstlendiği Kaderimin Oyunu'nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.
 
Dizinin oyuncu kadrosunda, Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu gibi ünlü isimler bulunuyor.
 
Kaderimin Oyunu dizisi konusu ne?
 
Kaderimin Oyunu dizisinin konusu şöyle olacak: Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer.
 
Kaderimin Oyunu dizisi ne zaman başlıyor?
 
Kaderimin Oyunu dizisi çok yakında Star Tv'de izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yayın tarihi açıklanır açıklanmaz haberimizin içerisine eklenecektir.
 
>