İsimsiz Kahramanlar filmi konusu ne, oyuncuları kimler, türü ne?

%C4%B0simsiz+Kahramanlar+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL

İsimsiz Kahramanlar filmi, Avrupa genelinde ve Fransa özelinde, bugünün dışlanan göçmenlerinin babalarının bir zamanlar kahraman olarak karşılandığını konu alıyor.

 
Savaş, dram ve tarihi türündeki İsimsiz Kahramanlar filminin yönetmen koltuğunda Rachid Bouchareb oturmaktadır. Filmin senaryosu ise Rachid Bouchareb ve Olivier Lorelle aittir. Film, 2007 yılında vizyona girmiştir.
 
İsimsiz Kahramanlar Filmi Konusu Ne?
 
İkinci Dünya Savaşı’nın Avrupa’yı kasıp kavurduğu yıllar... 130.000 Kuzey Afrikalı, Fransız ordusuna katılarak ülkeyi Naziler’den korumak için savaşırlar. Daha önce hiç adım atmadıkları bu toprakların özgürlüğü için savaşan bu insanlardan Said, Mesud, Abdülkadir ve Yaser kazandıkları zaferlerle kahraman ilan edilirler.
 
Avrupa genelinde ve Fransa özelinde, bugünün dışlanan göçmenlerinin babalarının bir zamanlar kahraman olarak karşılandığını anlatan İsimsiz Kahramanlar, günümüz politikalarının da ciddi bir sorgulamasını yapıyor.
 
İsimsiz Kahramanlar Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Jamel Debbouze, Samy Naceri, Roschdy Zem, Sami Bouajila, Bernard Blancan gibi isimler yer almaktadır.
 
>