Hokkabaz filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Hokkabaz filmi nerede çekildi?

Sihirbaz İskender, yardımcısı Maradona ve İskender'in babası emekli asker Sait'in başından geçen maceraların anlatıldığı Hokkabaz filminin oyuncu kadrosunda; Cem Yılmaz, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Mazhar Alanson, Gürgen Öz, Tuncer Salman ve Kemal İnci yer alıyor.

Hokkabaz+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Hokkabaz+filmi+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL
Hokkabaz filminin yönetmen koltuğunda ise Cem Yılmaz ve Ali Taner Baltacı oturuyor. Filmin senaryosunu da Cem Yılmaz yazdı.
 
Hokkabaz filmi, 20 Ekim 2016 yılında vizyona girdi. 23 hafta vizyonda kalan filmi 1.710.212 seyirci izledi. Hokkabaz'ın Imdb puanı ise 7,4'dür.
 
Hokkabaz Nerede Çekildi?
 
Hokkabaz filminin çekimleri İstanbul ve Çanakkale'de yapıldı. İstanbul'da çekim için Şişli, Sirkeci ve Salacak semtleri kullanılırken, Çanakkale'de ise Gelibolu, Eceabat, Alçıtepe, Seddülbahir, Kilitbahir, Küçükanafartalar, Şehitler Abidesi'nde çekimler gerçekleştirilmiştir.
 
Hokkabaz Konusu Ne?
 
İskender sihirbazdır. Ama çocukluk arkadaşı Maradona’nın dışında herkes onun hokkabaz olduğunu düşünmektedir. İskender’in babası Sait onu takdir etmeyi uzun yıllar önce bırakmıştır. İskender, Anadolu’ya yapılacak turneye babasını da dâhil etmek zorunda kalır.
>