Hercai 56. bölüm tek parça izle

Hercai+56.+b%C3%B6l%C3%BCm+tek+par%C3%A7a+izle
ABONE OL

ATV'nin geçen sezondan beri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hercai, 24 Ocak Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrolünde yer aldığı Hercai, 24 Ocak Pazar akşamı 56.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilir.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Hercai 56. Bölüm Özeti

Azize’den geçmişin intikamını almaya kararlı olan Füsun, Harun’un vurulmasıyla bir kez daha bilenmiştir. Olan bitenden Azize’yi sorumlu tutar ve ona hayatının en büyük acısını yaşatmaya yemin eder. Bu sırada Cihan ise Yaren’i koruyabilmek için Azize’ye karşı bir oyun kurar. Dilşah’a ulaşabilmek için her yolu deneyen Miran, hepsi için çok önemli olacak bir karar alır. Sevdiği adamın annesine kavuşabilmesini her şeyden çok isteyen Reyyan da bu kararda Miran’a destek olur. Füsun’a engel olmak isteyen Azize, Hazar’ı ve Miran’ı koruyabilmek için hayatını ortaya koyarken Miran ise Dilşah’ın tek isteğini yerine getirmek üzere yola çıkar. Fakat onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

>