Hercai 47. Bölüm İzle

Hercai+47.+B%C3%B6l%C3%BCm+%C4%B0zle
ABONE OL

ATV'nin geçen sezondan beri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hercai, 13 Kasım Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrolünde yer aldığı Hercai, 13 Kasım Cuma akşamı 47.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilir.
 
 
Hercai Son Bölüm Özeti
 
"Sen Hazar Şadoğlu ile Dilşah'ın oğlusun!"
 
Her şeye rağmen kendi hayatlarını yaşamak için kolları sıvayan Reyyan ve Miran yeni düzenlerine alışmaya çalışırken Aslan'dan umudunu kesen Mahfuz, Hazar'la konuşup Miran'la ilgili tüm gerçeği açıklamaya karar verir. Yaptığı araştırmadan sonra Mahfuz'un da sözleriyle artık Miran'ın kendi oğlu olduğundan emin olan ve bu intikamı bitirmeye yemin eden Hazar, Azize'yle yüzleşmeye gider ancak Aslanbey konağında şahit olduğu bir olay sonrasında hatırladıkları Hazar'ın Azize'ye iyice bilenmesine neden olur. Diğer yandan Miran, Aslan ve Hazar tarafından ablukaya alınan Azize asıl şoku yıllar önce öldü bildiği Füsun Aslanbey'in kanlı canlı karşısına çıkıp herkesin önünde Miran'ın, Hazar'ın oğlu olduğu gerçeğini açıklamasıyla yaşar.
>