Her Şey Aşktan filmi nerede çekildi? Her Şey Aşktan filmi konusu ne?

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir'in paylaştığı romantik komedi filmi, konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekmektedir. Bu akşam ekrana gelecek film hakkında araştırmalar hız kazandı. Her Şey Aşktan filmi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Her+%C5%9Eey+A%C5%9Fktan+filmi+nerede+%C3%A7ekildi?+Her+%C5%9Eey+A%C5%9Fktan+filmi+konusu+ne?
ABONE OL
Romantik komedi türünde olan Her Şey aşktan filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Andaç Haznedaroğlu üstleniyor. Filmde, aldatıldıktan sonra perişan hâle düşen bir kadın, onun kendine gelmesine yardımcı olan karizmatik bir davulcu sayesinde hayatını yeniden düzene koymaya çalışması anlatılmaktadır.
 
Her Şey Aşktan filmi nerede çekildi?
 
Her Şey Aşktan filmi çekimler İstanbul Bebek sahili tarafında gerçekleştirilmiştir.
 
Her Şey Aşktan filmi konusu ne?
 
Aldatıldıktan sonra perişan hâle düşen bir kadın, onun kendine gelmesine yardımcı olan karizmatik bir davulcu sayesinde hayatını yeniden düzene koymaya çalışır.
 
Pelin, bir mağazada kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalışan ve evlilik arifesindeki genç bir kadındır. 3 yıldır beraber olduğu sevgilisi İlker'i hayatının aşkı olarak görmektedir ve çok masrafa girmesne rağmen yoğun bir evlilik hazırlığının ortasındadır.
 
Tüm bu koşturmaca içerisinde nikaha sadece 10 gün kala İlker'i beraber yaşayacakları evde bir kadınla basar. Aldatılmış olmayı hiçbir şekilde gururuna yediremeyen genç kadın, İlker'in özürlerini kabul etmez; ayrılık acısını atlamak için en yakın dostlarıyla onlarca şey dener. Tam da aynı günlerde baterist Burak karşısına çıkacaktır...
 
Her Şey Aşktan filmi oyuncuları?
 
Hande Doğandemir
 
Şükrü Özyıldız
 
Mithat Can Özer
 
Özcan Deniz
 
Hakan Meriçliler
 
Bala Atabek
 
Lale Başar
 
Dilşad Şimşek
 
Öznur Serçeler
 
Evrim Doğan
 
Sertaç Akkaya
 
Hakkı Ergök