Hekimoğlu 46. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Hekimo%C4%9Flu+46.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Hekimoğlu 46. Bölüm, 20 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Hekimoğlu 46. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Hekimoğlu, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Hekimoğlu, 20 Nisan Salı akşamı 46. bölümüyle ekranlara geldi.
 
 
Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu 46. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor.
 
Hekimoğlu Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Hekimoğlu 46. bölümü tekrarı haftasonu Kanal D ekranlarında olacak.
 
Hekimoğlu 46. Bölüm Özeti
 
Hekimoğlu kıvrak bir zeka ile karşı karşıya... Ergenliğin doruklarında, aksi ama bir o kadar da zeki bir lise öğrencisi olan Naci Kurşun aynı zamanda satrançta da son derece ustadır. Satranç turnuvasında yenmesine rağmen beklenmedik bir şey yapar ve masa üstünde duran sayacı tüm gücüyle rakibi olan genç adamın kafasına vurur. Kendisi de korkunç baş ağrılarıyla boğuşmaktadır. Hastaneye kaldırılan Naci, annesi dahil herkesi canından bezdirirken, kişiliği ile şüphesiz ki Hekimoğlu’nun dikkatini çeker.
 
İstifa eden Mehmet Ali iş görüşmelerine başlar ama gizli bir el onun görüşmelerini sabote etmektedir. Bunun için Mehmet Ali’nin Hekimoğlu’u suçlamasıyla başlayan olaylar, Orhan ve İpek dahil tüm ekibin birbirinden şüphelenmesine neden olacaktır. Kıvrak zekası ve sivri diliyle herkesi bıktıran Naci’nin teşhisini koymak, ayrıca Mehmet Ali’nin görüşmesini kimin sabote ettiğini bulmak Hekimoğlu için hiç de kolay olmayacaktır.
 
Hekimoğlu genç çocuğun nesi olduğunu bulabilecek mi? Mehmet Ali’nin iş görüşmesini sabote eden kim? 
>