Hekimoğlu 38. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Hekimo%C4%9Flu+38.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Hekimoğlu 38. Bölüm, 23 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Hekimoğlu 38. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Hekimoğlu, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Hekimoğlu, 23 Şubat Salı akşamı 38. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Hekimoğlu Son Bölüm İzle
 
Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu 38. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor.
 
Hekimoğlu Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Hekimoğlu 38. bölümü tekrarı haftasonu Kanal D ekranlarında olacak.
 
Hekimoğlu 38. Bölüm Özeti
 
İpek, Ateş'i hapisten kurtarmak için yalan söylemek zorunda kalmıştır ve ona kızgındır. Ateş'e ceza olarak tüm hafta boyunca polikliniğe bakma sorumluluğu yükler. Ateş ne kadar denese de sıradan hastalıklardan kaçamaz. Poliklinikte genç bir kadın hastanın tecavüze uğramış olduğunu fark edince, her şey değişir.
 
Bu vakayı bu tip konularda daha deneyimli bir doktora devretmeye çalışsa da genç kadın Hekimoğlu’ndan başka kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Bu sırada Zeynep de ölmek üzere olan evsiz bir kanser hastasıyla ilgilenmektedir.
 
Ağrılarını dindirmek için kendisine verilen ilaçları almayı reddeden yaşlı adam, acı içinde ölmeyi tercih etmiştir.  Zeynep ise yaşlı adamı, bu süreci daha rahat atlatması ve ağrı kesicileri kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır. 
 
Hekimoğlu, genç kadına yardımcı olabilecek mi? Zeynep, yaşlı adamı daha acısız bir ölüme ikna edebilecek mi? İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’na kızgınlıkları geçecek mi?
>