Hekimoğlu 32. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Hekimo%C4%9Flu+32.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Hekimoğlu 32. Bölüm, 12 Ocak Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Hekimoğlu 32. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Hekimoğlu, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Hekimoğlu, 12 Ocak Salı akşamı 32. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Hekimoğlu Son Bölüm İzle
 
Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu 32. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor.
 
Hekimoğlu Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Hekimoğlu 32. bölümü tekrarı haftasonu Kanal D ekranlarında olacak.
 
Hekimoğlu 32. Bölüm Özeti
 
Hekimoğlu’nun zor günleri…
 
Bacak ağrıları tekrar başlayan Hekimoğlu, bir yandan kendiyle mücadele ederken, bir yandan da otizmli bir hastayla ilgilenir. Otizmli çocukla ilişki kurabilen tek kişi, şaşırtıcı biçimde Hekimoğlu olacaktır. İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladıkları sırları Zeynep tarafından öğrenilir. Zeynep gerçekleri söylemeleri için onlara baskı yaparken, İpek Hekimoğlu’nun kendi yüzünden depresyona girdiğini düşünür. Hekimoğlu bir yandan vakayı çözmeye çalışırken, bir yandan da beladan geri durmaz. Poliklinik esnasında tartıştığı Mahir, Hekimoğlu’nun başına ummadığı dertler açacaktır.
 
Hekimoğlu yürümeye baston ile mi devam edecek? İpek gerçekleri Hekimoğlu’na açıklayacak mı? Hekimoğlu ve Mahir arasındaki inatlaşma nereye varacak?
>