Hedefim Sensin filmi konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Hedefim+Sensin+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Usta isimler Demet Akbağ ile Ata Demirer'in başrolünde yer aldığı, Hedefim Sensin filmi, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor.

2018 yılında vizyona giren komedi türündeki Hedefim Sensin filminin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor.
 
Hedefim Sensin Filmi Konusu Ne?
 
Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.
 
Hedefim Sensin Oyuncuları Kimler?
 
Filmin kadrosunda, Demet Akbağ, Ata Demirer, Gonca Vuslateri, Tarık Ünlüoğlu, İlker Aksum, Erkan Can gibi önemli isimler yer almaktadır.
 
Hedefim Sensin Filmi Nerede Çekildi?
 
Filmin çekimler İstanbul'da başlayıp, Gökçeada'da devam etmiştir.
>