Hababam Sınıfı Merhaba filmi konusu ne, oyuncuları kimler, nerede ve kaç yılında çekildi?

Hababam+S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1+Merhaba+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+ve+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Hülya Koçyiğit, Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Hababam Sınıfı Merhaba filminin yönetmen koltuğunda Kartal Tibet oturmaktadır.

Komedi türündekü Hababam Sınıfı Merhaba filmi, 2004 yılında viyona girmiştir. Film,yeni yüzlerle çekilen Hababam Sınıfı efsanesi devam filmlerinden biridir.
 
Hababam Sınıfı Filmi Merhaba Nerede Çekildi?
 
Hababam Sınıfı Merhaba filminin çekimleri 2003 yılında tamamlandı. 2004 yılında beyaz perdeye aktarılan filmin Adile Sultan Kasrı’nda çekildiği belirtiliyor.
 
Hababam Sınıfı Merhaba Filmi Konusu Ne?
 
Yetmişli yıllarda çekilen Hababam serilerinin naifliğini taşımamak ve Rıfat Ilgaz’ın eserlerine sadık kalmamak gibi önemli eleştirilere ve hatta Hababam Sınıfı’nın haşarı öğrencilerinin çoktan mezun olmalarına rağmen Özel Çamlıca Lisesi eğitim ve öğretime devam ediyor. Okul sahibi Muharrem Gürses vefat etmiş, okul oğlu Deli Bedri'nin yönetimine (Mehmet Ali Erbil) kalmıştır. Hababam geleneğini devam ettirmek isteyen talebeler, söz konusu sınıf hocalarına ve idareye zor anlar yaşatmaktadır. Bu durumu fırsat bilen Deli Bedri, okulu kat karşılığı müteahite satıp yerine plaza yapılmasını planlamaktadır. Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca (Hülya Kocyiğit) okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmek için eski Hababamcıları göreve çağırır.
 
Hababam Sınıfı Merhaba Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Mehmet Ali Erbil, Hülya Koçyiğit, Halit Akçatepe, Mehmet Ali Alabora, Nehir Erdoğan, Şafak Sezer, MElih Ekener, Peker Açıkalın gibi isimler yer almaktadır.
 
>