Gül Masalı Ece kimdir? Zehra Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca'nın ve Isparta'nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini alan Gül Masalı, bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Dizide Ece Kardaş karakterine başarılı oyuncu Zehra Yılmaz hayat veriyor. Zehra Yılmaz hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

G%C3%BCl+Masal%C4%B1+Ece+kimdir?+Zehra+Y%C4%B1lmaz+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
Gülper Özdemir, Erdem Kaynarda, Sarp Can Köroğlu ve Bülent Düzgünoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Gül Masalı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. ATV'nin yeni dizisi Gül Masalı sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.
 
Gül Masalı Ece kimdir?
 
Toprak'ın eski sevgilisi. Hırslı, güzel, donanımlı ve kafasına koyduğu bir şey için dünyayı yakabilecek kadar kararlı. Yıllar evvel gelmeyi reddettiği Isparta'ya hem iş hem de zamanında gözden çıkardığı aşkı Toprak'ı yeniden kazanmaya gelir. Bu dönüş, başlangıçta Toprak'ın gözünü boyamak için iyi niyetli adımlar, eski aşka duyulan dayanılmaz özlem ve hataların telafisi gibi görünse de altında yatan, yine elde etme arzusu ve kazanma hırsıdır. Ece, hafife aldığı Gonca'nın duygusal gücünü fark ettiğinde ise, onu karşı açtığı savaşı kazanmak için her türlü yolu deneyeceği bir mücadeleye girişir.
 
Zehra Yılmaz kimdir?
 
Zehra Yılmaz, 1 Haziran 1994 yılında dünyaya geldi. Yüksek öğretim eğitimini Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nde tamamlamıştır.
 
Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi'nde alan Zehra Yılmaz, kameralar karşısına ilk kez 'Bodrum Masalı' adlı dizi ile geçti. Sonrasında Kara Yazı, Cennetin Gözyaşları, Kimse Bilmez, Gençliğim Eyvah gibi yapımlarda yer almıştır.
 
Güzel oyuncu şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanmakta olan 'Gül Masalı' adlı dizide yer alıyor.
 
Zehra Yılmaz, 1,70 boyundadır.
 
Zehra Yılmaz'ın rol aldığı diziler:
 
2021 - Kalp Yarası (TV Dizisi)
 
2020 - Gençliğim Eyvah (TV Dizisi)
 
2017 - Cennetin Gözyaşları (Melisa) (TV Dizisi)
 
2017 - Kara Yazı (TV Dizisi)
 
2016 - Bodrum Masalı (TV Dizisi)