Gül Masalı Arda kimdir? Sarp Can Köroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca'nın ve Isparta'nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini alan Gül Masalı, bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Dizide Arda Seçkin karakterine başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu hayat veriyor. Sarp Can Köroğlu hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

G%C3%BCl+Masal%C4%B1+Arda+kimdir?+Sarp+Can+K%C3%B6ro%C4%9Flu+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
Gülper Özdemir, Erdem Kaynarda, Sarp Can Köroğlu ve Bülent Düzgünoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Gül Masalı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. ATV'nin yeni dizisi Gül Masalı sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.
 
Gül Masalı Arda kimdir?
 
Gonca'nın çocukluk arkadaşı. İşinde yükselmeye çalışan bir avukat. "Şeytan tüyü var" dedikleri cinsten, girdiği her yerde dikkat çeken biri. Gösterişe önem veriyor. Uzun yıllardır Gonca'ya aşık, ama onu kaybetmemek için bir türlü duygularını açığa vuramamış. Gonca'nın zaman içinde Toprak ile büyüyen aşkı, onu akıl almaz kötülükleri gerçekleştirebilen birine dönüştürecek. Öfkesi onu, Toprak ve Gonca'ya zarar verecek kötülükler yapmaya kadar götürecek. Arda, masum bir platonik aşık iken, hırsı ve öfkesine yenik düşerek, Ece'yle işbirliği yapacak ve adım adım tehlikeli birine dönüşecektir.
 
Sarp Can Köroğlu kimdir?
 
Sarp Can Köroğlu, 14 Temmuz 1990'da doğan Türk oyuncu.
 
Yengeç burcu olan Sarp Can Köroğlu, 2022 yılı itibariye 32 yaşına girecek.
 
Şişli'de doğan ve İstanbul'da yaşayan Sarp Can Köroğlu, oyunculuk mesleğini başarıyla sürdürüyor.
 
Sarp Can Köroğlu, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde Arkeoloji bölümünde aldı.
 
Bölümü kazandıktan kısa bir süre sonra birçok dizide rol almaya başladı.
 
Rol aldığı yapımlar
 
Elde Var Hayat
 
Adını Feriha Koydum
 
Güneşin Kızları
 
Kurt Seyit ve Şura
 
Damat Takımı
 
Paramparça
 
Yasak Elma
 
Bay Yanlış
 
Sen Çal Kapımı