Gözlerindeki Sır filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Gözlerindeki Sır filmi türü ne?

Tek plan çekilen 'stadyum sahnesi' ile hafızalara kazınan Gözlerindeki Sır filmi, bu akşam TRt 2 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Gözlerindeki Sır filminin konusu ve oyuncu kadrosu araştırılmaya başlandı. Gözlerindeki Sır filmi konusu ne?

G%C3%B6zlerindeki+S%C4%B1r+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+G%C3%B6zlerindeki+S%C4%B1r+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
 
Yönetmen koltuğunda, Juan José Campanella'nın oturduğu Gözlerindeki Sır filminin türü, dram, polisiye ve dramdır. Film, Arjantin sinemasının son dönemde çıkardığı en iyi iş olan yapıt, aynı yıl En İyi Yabancı Film dalında Oscar'ı kazanmıştır.
 
Gözlerindeki Sır filmi konusu ne?
 
Gözlerindeki Sır'da, ülkenin en önemli mahkemelerinden birinde yıllarca sorgu müfettişliği yapan Benjamin Esposito, görevini bırakarak inzivaya çekilmeye karar vermiştir. Bu süreçte, görev yaptığı süre boyunca kendisini oldukça etkileyen bir vakayı kaleme alıp romana çevirmeyi planlamaktadır. Yaklaşık otuz yıl önce işlenen bu vahşi tecavüz ve cinayet vakasıyla ilgili detayları yeniden hatırlamaya başlayan adam tekrar bu dava üzerinde çalışmaya ve bu üstü kapanmış suçu aydınlatmaya karar verir. Belge ve bulguları yeniden inceleyebilmek için ilk adım eski çalıştığı yere geri dönmektir. Esposito için bu süreç adaletin ve vicdan kavramının acı gerçeklerinin su yüzüne çıktığı bir yolculuğa dönüşür.
 
Gözlerindeki Sır filmi oyuncuları kimler?
 
Gözlerindeki Sır filminin oyuncu kadrosunda,  Ricardo Darín, Soledad Villamil, Pablo Rago gibi isimler yer alır. Film, 23 Nisan 2010 yılında vizyona girmiştir.
 
>