Gönül Dağı bu akşam yeni bölümü yok mu, neden?

G%C3%B6n%C3%BCl+Da%C4%9F%C4%B1+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BC+yok+mu,+neden?
ABONE OL

TRT 1 'in sevilen dizisi Gönül Dağı, cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Sevilen dizi, 27 Mart Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. 
 
Gönül Dağı Bu Akşam Yeni Bölüm Yok mu?
 
Gönül Dağı dizisi, 27 Mart Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Trt 1 yayın akışında 2022 Dünya Kupası Norveç-Türkiye maçı izleyenlerle buluşacak.
 
Gönül Dağı Son Bölüm Özeti
 
Taner ve Dilek, Gönül Dağı’na doğru bir yolculuğa çıkarlar. Dilek’in babasından bir iz bulmak için çıktıkları yolculukta bulunan beklenmedik iz, Dilek’i nasıl etkileyecektir?
 
Hala annesiyle konuşamayan Taner, kararsız bir zamanındayken genç bir çocuk atölyeye gelir. Yürüme engeli olan annesi için bir icat geliştirmeye çalışan genç, amcaoğullarından yardım ister. Taner, genç adamın annesiyle olan ilişkisini görünce çok etkilenir ve Halime’yle konuşmaya karar verir. 
 
Zahide ve Sefer,  düğün hazırlıklarına başlamıştır… Zahide için her şey yolunda giderken, Fikret’in açtığı velayet davasıyla yıkılır. Bunu Sefer’den gizleyen Zahide, bir çözüm arayışına girecektir. Zor bir durumla baş başa kaldığını anlayan Zahide ne yapacaktır?
>