Gökçe Akyıldız kimdir, kaç yaşında? Gökçe Akyıldız oynadığı diziler?

Fox TV'de yayınlanan El Kızı dizisinin kadrosuna katılan Gökçe Akyıldız'ın hayatı merak ediliyor. Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteri ile geniş hayran kitlesine ulaşan Gökçe Akyıldız hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor. Gökçe Akyıldız kimdir?

G%C3%B6k%C3%A7e+Aky%C4%B1ld%C4%B1z+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?+G%C3%B6k%C3%A7e+Aky%C4%B1ld%C4%B1z+oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+diziler?
ABONE OL
 
Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandıran güzel oyuncu Gökçe Akyıldız, Fox TV'nin yeni dizisi El Kızı'nın kadrosuna dahil oldu. Gökçe Akyıldız kimdir?
 
 
Gökçe Akyıldız kimdir?
 
30 Ekim 1992 yılında Sinop'ta doğdu. Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur. Çocukluk döneminde oyunculuğa olan ilgisini belli eden Gökçe Akyıldız'ın ilk reklam filmi bir siyasi parti reklamıdır. 2002 yılında yayınlanan Bir Tutam Baharat filminde Saime karakterini canlandırmıştır.
 
Daha sonra STV ekranlarında yayınlanan Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma ve Beşinci Boyut gibi dizilerde yer almıştır. 2005 yılında farklı bir çalışma ile Zeynep dizisinde yer almıştır. 2006 yılında Ezo Gelin dizisinde Tekgül karakterini canlandırmıştır.
 
Parmaklıklar Ardında, Gazi ve Kollama gibi yapımlarda da kamera karşısına geçmiştir. 2011 yılında yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisi ile asıl çıkışını yakalamış ve sonraki süreçte Kötü Yol, Bizim Okul gibi dizilerde yer almıştır.
 
2013 yılında başlayan Fatih Harbiye dizisinde Aslı karakterini canlandırmış. Dizi 2014 yılında final yapmıştır. 29 Haziran 2015'te ATV'de yayına geçen ve 12 Mart 2018'de sona eren Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandırdı. Ayrıca Lipton reklamında oynamıştır.
>