Gizli Saklı'nın Pamir'i kimdir? Halit Özgür Sarı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın başrolünde yer aldığı Gizli Saklı dizisi sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır. Tanıtım fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizide sevilen oyuncu Halit Özgür Sarı, Pamir Ulaş ve Levent Güneş karakterlerine hayat vermektedir. Halit Özgür Sarı hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Gizli+Sakl%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+Pamir%E2%80%99i+kimdir?+Halit+%C3%96zg%C3%BCr+Sar%C4%B1+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
No 9 Production tarafından FOX TV için hazırlanan Gizli Saklı bir romantik komedi ve polisiye dizi olarak karşımıza çıkıyor. Tanıtım fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyei başaran dizi, sezonun iddialı dizileri arasında gösteriliyor.
 
Gizli Saklı'nın Pamir'i kimdir?
 
Pamir 28 yaşında, yakışıklı, özgüvenli ve oldukça başarılı bir genç komiserdir. Organize şubenin birçok gizli operasyonunda yer alır ve hemen hepsini başarı ile tamamlar. Sadullah amir ile aralarında bir baba oğul ilişkisi kurulur. Bu ilişki Pamir için oldukça önemlidir çünkü Pamir’in kendi ailesi ile bağları, henüz ergen denilebilecek bir yaşta kopmuştur. Annesinin babasını aldatmasına daha çocukken şahit olan Pamir, kadınlara güvenmez, onlarla ilişkilerini oldukça yüzeysel tutar. Aile kavramı onun için inandırıcılığını çoktan kaybetmiş bir kavramdır. Yalnız, neredeyse tek kişilik bir hayatı vardır ta ki Sadullah amirin operasyonunda Naz ile beraber yaşamaya başlayana kadar. O artık Pamir Ulaş değil, Yaz Güneş’in kocası Levent Güneş olmuştur.
 
Halit Özgür Sarı kimdir?
 
4 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğan Halit Özgür Sarı lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladı. Oyunculuk kariyerine 2018 yılında rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisiyle başladı. Hakan Muhafız, Şampiyon dizilerinde ve Geçen Yaz filmiyle kariyerine devam etti. Son olarak “Kardeşlerim” dizisinde başrol oynayan Halit Özgür Sarı bu projelerde gösterdiği oyunculuk performansıyla büyük beğeni topladı. Sarı, son olarak Gizli Saklı'da izleyiciyle buluştu.
 
Rol aldığı diziler
 
Gizli Saklı / Pamir/Levent / 2022
Kardeşlerim / Kadir Eren / 2021-2022
Hakan: Muhafız / Arif / 2020
Kırmızı Oda / Murat Sarsılmaz / 2020-2021
Şampiyon / Kerem Yılmaz / 2019-2020
Diriliş Ertuğrul / Süleyman Alp / 2018-2019