Gizli Saklı'nın Naz'ı kimdir? Sinem Ünsal kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın başrolünde yer aldığı Gizli Saklı dizisi sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır. Tanıtım fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizide sevilen oyuncu Sinem Ünsal, Naz Arıca ve Yaz Güneş karakterlerine hayat vermektedir. Sinem Ünsal hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Gizli+Sakl%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+Naz%E2%80%99%C4%B1+kimdir?+Sinem+%C3%BCnsal+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
 
No 9 Production tarafından FOX TV için hazırlanan Gizli Saklı bir romantik komedi ve polisiye dizi olarak karşımıza çıkıyor. Tanıtım fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyei başaran dizi, sezonun iddialı dizileri arasında gösteriliyor.
 
Gizli Saklı'nın Naz'ı kimdir?
 
Naz 28 yaşında, güler yüzüyle ve pozitif enerjisiyle etrafını aydınlatan bir genç kızdır. Annesi ve dayısı ile beraber mütevazı bir hayat sürer. Babasını küçük yaşta kaybetmesinin etkisiyle annesine oldukça düşkündür. Derslerinde başarılı bir öğrenci olan Naz, çocukluktan beri polis olmanın hayalini kurar. Annesi Aynur’un ise kızı için bambaşka hayalleri vardır. Aynur kızının kendisi gibi hemşire olmasını ister. Fakat annesinin tüm ısrarına rağmen Naz, kendi hayalini gerçekleştirir ve polis akademisinden birincilikle mezun olur. Naz’ın hem akademideki başarısı hem de birkaç yıl önce havaalanındaki bir patlamayı önlemesi organize şubenin en büyük amiri Sadullah’ın dikkatinden kaçmaz ve onu Tarık Koşuoğlu’nun yakalanması için yürüttüğü operasyona dahil eder. Naz Arıca artık operasyonun Yaz Güneş’i olmuştur.
 
Sinem Ünsal kimdir?
 
21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça’da yaşadı.
 
2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimleri aldı. 
 
2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya, 2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı.
 
2019 - Yapıkredi Afife Jale Ödülleri’nde Genç Yetenek kategorisine aday gösterildi. 2019 - 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu ödülü verildi.
 
Rol aldığı diziler
 
Elbet Bir Gün / Gizem Kılıçlı /2021
Mucize Doktor / Nazlı Gülengül / 2019-2021
Kızım / Sevgi Günay / 2018-2019
Siyah Beyaz Aşk / Gülsüm Aslan / 2017-2018
Çoban Yıldızı / Güneş / 2016 - 2017