Gizli Saklı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Gizli Saklı dizisi ne zaman başlıyor?

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın başrolünde yer aldığı Gizli Saklı dizisi sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır. 14 Haziran'da ilk bölümüyle ekrana gelecek Gizli Saklı dizisi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Gizli+Sakl%C4%B1+dizisi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Gizli+Sakl%C4%B1+dizisi+ne+zaman+ba%C5%9Fl%C4%B1yor?
ABONE OL
No 9 Production tarafından FOX TV için hazırlanan Gizli Saklı bir romantik komedi ve polisiye dizi olarak karşımıza çıkacak. Tanıtım fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyei başaran dizi, sezonun iddialı dizileri arasında gösteriliyor.
 
Gizli Saklı dizisi konusu ne?
 
Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.
 
Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır.İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.
 
Gizli Saklı dizisi oyuncuları?
 
Sinem Ünsal - Naz/Yaz
Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir
Şebnem Sönmez - Aynur
Şinasi Yurtsever - Namık
Caner Şahin - Emir
İdris Nebi Taşkan - Tufan
Tardu Flordun - Tarık
Ece Dizdar - Nehir
Bülent Emrah Parlak - Talat
Selçuk Borak - Sadullah Komiser
Fulden Akyürek - Günday
Ersel Şibil - Ferdi
 
Gizli Saklı dizisi ne zaman başlıyor?
 
FOX TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Gizli Saklı, ilk bölümüyle 14 Haziran akşamı ekrana gelecek. Dizi, yayınlanan fragmanlarıyla büyük merak uyandırmıştı.