Geniş Aile Komşu Kızı konusu ne, nerede, kaç yılında çekildi?

Geni%C5%9F+Aile+Kom%C5%9Fu+K%C4%B1z%C4%B1+konusu+ne,+nerede,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Imdb puanı 4,3 olarak belirlenen Geniş Aile Komşu Kızı, sinemada da beklenilen ilgiyi görmedi.

Geniş Aile Komşu Kızı, 2019 yılında vizyona girdi. Yönetmenliğini Cüneyt İnay'ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda; Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer, Emre Altuğ gibi isimler yer aldı.
 
7 hafta vizyonda kalan Geniş Aile Komşu Kızı, sinemada 169.565 kişi tarafından izlendi.
 
Geniş Aile Komşu Kızı Nerede Çekildi?
 
Başrollerinde Bülent Çolak ve Ufuk Özkan'ın yer aldığı yerli komedi filmi Geniş Aile Komşu Kızı, İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı Boyacıköy semtinde çekildi.
 
Geniş Aile Komşu Kızı Konusu Ne?
 
Bir oto yıkama açarak hayatlarına düzen tutturmaya çalışan Cevahir ve Ulvi’nin yolu bir tesadüf eseri, Cevahir’in hâlâ unutamadığı eski sevgilisi Zeynep’le kesişir… Zeynep, başındaki belayı savmak için Cevahir ve Ulvi’den yardım ister. Zeynep hiç istemediği halde, abisi Katip’in vasiyeti üzerine Nebil’le evlenmek zorundadır. Bu vasiyetin kırılacak tek yanı vardır o da Nebil’in bu evlilikten vazgeçmesidir. Cevahir ve Ulvi; Muazzez ve Kütük’ün de yardımları ile Zeynep’in uzaktan akrabaları gibi davranarak Nebil’i Zeynep’ten soğutmaya çalışırlar. Nitekim başarırlar fakat Nebil sandıkları kadar sevimli değildir. Nebil, Cevahir ve Ulvi'yi ummadıkları belaların içine sokar.

>