Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu, 5 Nisan Pazartesi puan durumu!

Gelinim+Mutfakta+g%C3%BCn%C3%BCn+birincisi+kim+oldu,+5+Nisan+Pazartesi+puan+durumu%21;
ABONE OL

Gelinim Mutfakta adındaki yarışma programında 5 Nisan Pazartesi gününün puanlaması yapıldı. 5 Nisan Pazartesi Puan Durumu ve Günün Birincisi haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta, 5 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kadın yarışmacıların yarıştığı Gelinim Mutfakta'da puanlama yapıldı.
 
Gelinim Mutfakta Durumu! Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu?
 
Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu Seda Sayan tarafından programın sonunda açıklanıyor. Günün en yüksek puanını Ece ve Esra aldı.
 
5 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu günün sonunda açıklandı. 
 
Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci açıklandı. Bugün gün birinci Ece ve Esra oldu. Yapılan kura sonucunda Ece çeyrek altını kazandı.
 
İşte bugüne ait puan tablosu:
 
Ayten: 13
 
Seda:10
 
Esra: 19
 
Ece: 19
 
Gelinim Mutfakta Formatı Ne?
 
Gelinim Mutfakta, 12 Mart 2018 tarihinde yayımlanmaya başlayan, 4 gelinin 4 kayınvalidesiyle yarıştığı bir yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün Kanal D'de yayımlanmaktadır.
 
5 gün boyunca her gün farklı yemekler yapılır ve süreler verilir kayınvalidelerde gelinlerin yaptığı yemeklere puan verir. Günün en yüksek puanını alan gelin 1 çeyrek altın alır. Yarışmada haftanın final gününde haftanın en yüksek puanını alan geline 5 altın bilezik verilir. Haftanın en düşük puanını alan gelin ise kayınvalidesi ile yarışmadan elenir.
 
 
 
>