Fırtınalı Soygun filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Fırtınalı Soygun türü ne?

TV'de ilk kez bu akşam Atv'de ekrana gelecek olan Fırtınalı Soygun filmi için merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.2020 yılında vizyona giren başarılı film seyircisine heyecan ve aksiyon dolu bir gece yaşatacak.

F%C4%B1rt%C4%B1nal%C4%B1+Soygun+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+F%C4%B1rt%C4%B1nal%C4%B1+Soygun+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
 Michael Polish'in yaptığı aksiyon- dram filmi Fırtınalı Soygun'un, orjinal adı Force of Nature'dır.
 
Fırtınalı Soygun filmi konusu ne?
 
Fırtınalı Soygun, fırtınalı bir gecede büyük bir soygun gerçekleştirmeye çalışan çeteyi durdurmak için zorlu bir mücadeleye girişen bir polisin hikâyesini konu ediyor. Büyük bir soygun planlayan bir çete, kasırga tüm şehri ele geçirdiğinde harekete geçer.
 
Suçluların bir binayı istila etmesinin ardından olay yerine gelen polisler, binada oturan insanların tahliye edilmesini planlar. Ancak kasırga olması insanların tahliye edilmesini de riskli bir hale getirir. İnsanların tahliye edilmesini reddeden bir polis dedektifi, onları korurken hırsızlarla zorlu bir savaşa girişir.
 
Fırtınalı Soygun filmi oyuncuları kimler?
 
Fırtınalı Soygun Filmi oyuncuları arasında Emile Hirsch, Mel Gibson, David Zayas, Kate Bosworth, Stephanie Cayo gibi değerli isimler yer alıyor.
>