Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi? Eyvah Eyvah 3 filmi konusu ne?

Eyvah+Eyvah+3+filmi+nerede+%C3%A7ekildi?+Eyvah+Eyvah+3+filmi+konusu+ne?
ABONE OL

Usta isimler Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrolünde yer aldığı Eyvah Eyvah 3 filminin yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturmaktadır.

 
BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Eyvah Eyvah filminin oyuncu kadrosunda, Ata Demirer, Özge Borak, Demet Akbağ, Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz gibi isimler yer alır.
 
Eyvah Eyvah 3 Filmi Nerede Çekildi?
 
Filmin çekimleri, Çanakkale ilinin Ezine ilçesine bağlı Geyikli kasabasında gerçekleşmiştir.
 
Eyvah Eyvah 3 Filmi Konusu Ne?
 
Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgân’la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgân’ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin daha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekânlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.
 
Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.
>