Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlanacak mı?

E%C5%9Fk%C4%B1ya+D%C3%BCnyaya+H%C3%BCk%C3%BCmdar+Olmaz+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yok+mu?+E%C5%9Fk%C4%B1ya+D%C3%BCnyaya+H%C3%BCk%C3%BCmdar+Olmaz+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yay%C4%B1nlanacak+m%C4%B1?
ABONE OL

ATV'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 12 Ocak Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

Her hafta salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam izleyici karşısına çıkmayacak.  Dizinin son bölümünde Hızır Çakırbeyli dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele etti. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora soktu.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 12 Ocak salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. ATV yayın akışı içerisinde 19:45’de Kupa Günlüğü, 20:45’de Yeni Malatyaspor – Galatasaray maçı yer alıyor.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti
 
İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak ister. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.
 
Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi'dir. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştırır.
 
Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacaklardır.
 
Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru'ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar'a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.
>